Türkçe Dublaj Altyazılı Moly Fragman
16 Görüntülenme
Açlık Oyunları 3
6.6 IMDB Puanı

Açlık Oyunları 3

(The Hunger Games: Mockingjay - Part 1)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lionsgate
  • Film Süresi 2sa 3dk
Açlık Oyunları filmleri serisinin üçüncü filmi olan Açlık Oyunları 3 Alaycı Kuş Bölüm 1 izle filmi 2014 yılında Francis Lawrence yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Peter Craig ve Danny Strong tarafından yazılan Açlık Oyunları 3 full izle filmi 1 Altın Küre adaylığı, 21 adaylık ve 10 farklı ödül kazanmıştır. Distopik filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz ABD yapımı bilim kurgu ve macera filmleri türündeki Açlık Oyunları 3 filminin oyuncu kadrosunda ise Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Stanley Tucci, Donald Sutherland gibi oyuncular yer almaktadır.

Suzanne Collins’in aynı isimli romanından uyarlanan Açlık Oyunları 3 altyazılı izle filminin konusu ise şöyle, bir önceki filmde yaşanan olaylardan sonra Katniss yıkılan arenadan kurtarılarak isyancıların karargahına götürülmüştür. İsyana öncülük eden Katniss, Beete ve Finnick daha önce yok edilmiş olan 13. bölgede saklanan diğer isyancıların yanlarına giderler ve burada Katniss ailesi ile bir araya gelir. Mıntıkaların isyanının lideri Alma Coin ise Katniss’e ayaklanmalardan sonra Snow’un 12. Mıntıka’yı yerle bir ettiğini söyler ve Katniss’ten isyanın bir parçası olarak Alaycı Kuş olmasını ister. Katniss ilk başlarda bunu istemez ancak Peeta’nın Capitol’ün televizyonlarında isyan karşıtı yorumlarını görünce kabul eder.

Açlık Oyunları 3 izle filminde daha sonra Katniss ve beraberindeki ekip diğer mıntıklara giderler ve buralarda videolar çekip yayınlamaya başlar. Snow ise görüntüleri gördükten sonra saldırı emri verir ve başka bir mıntıkadaki herkesi öldürür. Ancak çekimlere devam ederler ve Capitol’ün bir uçağını düşürerek misilleme yaptıkları görüntüleri de herkese izletirler. Görüntülerden sonra 7. mıntıkadaki isyancılar başkentin muhafızlarını öldürürler. 12. mıntıkaya geçtiklerinde ise Katniss bir şarkı söylemeye başlar ve aynı şarkı diğer mıntıkalarda yüksek sesle söylenerek isyanı büyütür. Bu sırada Capitol’ün elektriğinin sağlandığı baraja saldırı düzenlerler ve başkent yedek güçlere geçmek zorunda kalır. Sinyalleri bozdukları sırada Peeta onlara Snow’un planlarını anlatır ancak yakalanan Peeta işkence görür. Açlık Oyunları serisinin üçüncü filmi Açlık Oyunları 3 Alaycı Kuş Bölüm 1 türkçe dublaj ve altyazılı izle filmini kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden donmadan bedava izleyebilirsiniz.