Final Yaptı
Tra Barb See Chompoo 1080p izle
7.7 IMDB Puanı

Tra Barb See Chompoo 1080p izle

Tayland Dizileri severlerin beğenerek izlediği Tra Barb See Chompoo 1080p izle dizisi Sarasawadee Wongsompetch yönetmenliğinde 2018 yılında yayınlanmıştır. Romantik-Komedi dizileri kategorisinde olan bu sevimli Tayland yapımı dizinin oyuncu kadrosunda ise Pon Nawasch Phupantachsee, Bua Nalinthip Sakulongumpai, Gard Pirapob Ardviboonporn, Sirinart Sugandharat, Build Jakapan Puttha gibi isimler bulunuyor.

Tra Barb See Chompoo türkçe altyazılı izle dizisinin konusuna gelirsek, ülkenin en zengin milyarderlerinden birinin oğlu olan Patsakorn olcukça acımasız ve gamsızlığını güzel giyimli ve yakışıklılığı ile perdeleyen ve ailenin tek varisi olan bir gençtir. Annesi ölümünden sonra davranışları değişir ve babasına karşı sert tutumları olur. Ancak Kangsadan ile tanıştıktan sonra ukala karakterimiz Patsakorn, bu oldukça nazik, kibar aynı zamanda oldukça küstah kıza gün geçtikçe ilgi duymaya başlar ve hislerini belli eder. Babası kızı ve annesini birlikte yaşamak için eve getirdiğinde Patsakorn’un dünyası başına yıkılır ve psikolojisi alt üst olan kahramanımız Patsakorn içi buruk bir şekilde ailesine sırtını döner ve evden ayrılır. Ancak aradan geçen dört yılın ardından Peat geri dönüp kaybettiği her şeyi geri almaya karar verir ve işe intikam alınacaklar listesinde bir numarada olan Kangsadan’dan başlar. Ancak işler sanıldığı gibi gitmez ve her ne kadar Kangsdan ile birbirlerine aşık olmaya başlasalar da babasına olan nefreti onu sürekli geri itmeye ve kötü davranmaya iter.

Kesinlikle izlemeniz gereken en iyi Tayland Dizileri izle arasında yer alan ve izlemenizi özellikle tavsiye ettiğimiz Tra Barb See Chompoo izle türkçe altyazılı izle dil seçeneği ile kesintisiz olarak donmadan full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.
  • 1. Sezon
  • Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın