Reklamsız film izlemek ve bize daha fazla destek olmak için filmlere yorum yapmanız yeterlidir.

Not : HD Sürüm geldiğinde güncellenecektir.

Türkçe Altyazılı Alternatif 1 Fragman
224 Görüntülenme
France
5.7 IMDB Puanı

France

(France)
2021 yapımı France izle filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Bruno Dumont’un yaptığı Fransa, Almanya, İtalya ve Belçika ortak yapımı bir komedi ve dram filmidir. Fransız bir haber spikerinin kariyerinin alt üst olmasının hikayesinin anlatıldığı France full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Lea Seydoux, Blanche Gardin, Benjamin Biolay, Emanuele Arioli, Juliane Köhler, Gaetan Amiel, Jewad Zemmar, Marc Bettinelli gibi oyuncular yer almaktadır.

Komedi ve dramın bir arada olduğu 2021 France Türkçe Dublaj izle filminin vizyona tarihi 25 Ağustos 2021 olarak belirlenmiştir. France filminde, kariyerinin dibe doğru yol almasına neden olan olaylar arasında sıkışıp kalmış bir televizyon gazetecisinin hayatını izlemekteyiz. Televizyon kanallarının yalan ve manipülasyon haberlerine dikkat çeken France altyazılı izle filminde France de Meurs isimli genç kadın, haber dünyasının yıldızı olarak bir Fransız televizyonunda çalışmaktadır.

Meurs’un şöhreti ve programları anlatma tarzı ve bir dizi kişisel olay, medyadaki kariyerinin tamamen sorgulanmasına neden olur ve bir anda hayatı alt üst olur. France de Meurs’un sıfırdan bu noktalara gelmesinin ardından, onun işine olan bağlılığı ve hırsı, kendisini kariyerinin zirvesine taşımıştır. Özellikle savaş bölgelerinden verdiği haberlerle cesur bir gazeteci olarak insanların karşısına çıkan ve saygılarını kazanan Meurs’un çok fazla hayran kitlesi bulunmaktadır ve insanlar onun haberlerini özellikle takip etmektedir.

Ancak talihsiz olaylar peşini bırakmaz ve France de Meurs’un kariyeri bir anda başladığı yere geri döner. Komedi ve dram filmleri severlerin oldukça farklı bir senaryoya ve hikayeye sahip olan 2021 yapımı France izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın