King, 1080p Altyazılı Fragman
22 Görüntülenme
Greenland
6.4 IMDB Puanı

Greenland

(Son Sığınak)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 1sa 59dk
Neill Blomkamp ve Ric Roman Waugh ikilisinin yönetmenliğinde 2020 yılında vizyona giren Greenland Full HD 1080p Türkçe Altyazılı izle filmi ABD İngiltere ortak yapımı dram ve gerilim filmleri kategorisinde yer almaktadır. Greenland full hd izle filminin oyuncu kadrosunda ise Gerard Butler, Morena Baccarin, Roger Dale Floyd, Scott Glenn ve Randal Gonzalez gibi isimler yer almaktadır.

Greenland izle filminin konusuna gelirsek, John Garrity, Georgia'da yaşayan mühendisidir. Ailesi ve komşularıyla birlikte yakın zamanda keşfedilen Clarke adlı kuyruklu yıldızın dünyaya yakın geçişini izlemek için eve döner ve Clarke'ın tek bir nesne olmadığını, yüzlerce kaya ve buz parçasından oluştuğunu öğrenir. Endişeli bir şekilde, kuyruklu yıldız atmosfere girerken eve döner. Bermuda yakınlarına inmesi beklenen parçalar son anda yön değiştirerek Florida'ya düşer ve eyaletin çoğunu yok eder. John tahliye uçuşu için Hava Kuvvetleri Üssü'ne gitmesi için talimatlar içeren bir çağrı alır. Daha sonra komşuları Ed'den Clarke'ın Dünya ile doğrudan bir çarpışma rotasına girdiğini ve Dünya’nın iki gün içinde yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kaldığını öğrenirler.

John ve ailesi eşyalarını toplarken, Nathan'ın insülinini arabada unuturlar. Nathan'ın diyabeti nedeniyle uçağa binemeyecekleri söylenir ve üssün dışına kadar kendisine eşlik edilir. Olanları fark eden John, bir mafya içeri girerken üssü terk eder ve açılan ateş sonucunda tahliye uçağı yok olur. Arabalarına geri dönüp yağmalanmış bir mağazadan tıbbi malzeme aldıktan sonra, Allison ve Nathan, Ralph ve Judy Vento tarafından kaçırılır.

John, üsten diğer kurtulanlarla birlikte bir kamyona biner. Colin adında genç bir adam ona, özel uçakların bariz tahliye yeri olan Grönland'a uçtuğu Ontario'ya gittiklerini söyler. Başka bir adam John'un bilekliğini görür çalmak için John’a meydan okur. Ancak bu durum kamyonun kaza yapmasına ve Colin'in ölmesine neden olur. John ise bu adamı öldürür. Tahliye yerine geri döndüğümüzde, Ralph ve Judy, Nathan'ın ailesi numarasını görevlilere yediremedikten sonra tutuklanır ve Allison ve Nathan kısa bir süre sonra sokağın karşısındaki bir kampta tekrar bir araya gelirler. Ertesi sabah John, milyonlarca insanın çarpışmalar sonucu öldüğünü ve en büyük parçanın 24 saat içinde dünyaya çarpacağını öğrenir.

Greenland türkçe altyazılı izle dil seçeneği ile full hd ve 1080p kalitesinde kesintisiz olarak sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Resimler 2