18 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 7
7.1 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 7

(Fast & Furious 7)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 2sa 17dk
Hızlı ve Öfkeli serisinin yedinci filmi olan Furious Seven ya da türkçe ismi ile Hızlı ve Öfkeli 7 Full HD 1080p izle filmi 2015 yılında vizyona girmiş ve James Wan tarafından yönetilmiştir. Senaryosunu Chris Morgan ve Gary Thompson’ın yaptığı yedinci Hızlı ve Öfkeli filmin başrollerinde serinin oturmuş kadrosundan Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Dwayne Johnson, Sung Kang ve Gal Gadot gibi isimlere Jason Statham katılıyor ve onlara Kurt Russell, Lucas Black, Nathalie Emmanuel, Luke Evans gibi isimler eşlik ediyor. 1 milyar 516 milyon $ dolar hasılat elde eden film, 22 farklı ödül ve 26 adaylık ile serinin en önemli başarılarından birini elde ediyor.

Hızlı ve Öfkeli 7 izle filminin konusuna gelirsek, bir önceki filmde Owen Shaw ve ekibinin yakalanmasına yardım eden Dominic Toretto ve arkadaşları Hobbs’un af sözünü tutması ile eski hayatlarına dönmek için Amerika’ya dönerler. Artık normal bir hayat süreceklerini düşünen ekibimiz kendilerini bekleyen yeni tehditten habersiz bir şekilde hayatlarını sürdürmeye çalışıyorlardır. Owen Shaw’un abisi Deckard Shaw kardeşinin intikamını almak için Toretto ve ekibinin peşine düşer. İngiliz istihbaratı için çeşitli görevlerde kullanılmış ve ölümcül yeteneklere sahip Deckard Shaw, Toretto ve arkadaşlarının daha önce hiç karşılaşmadıkları kadar dişli bir rakiptir. Önce ekibin kimliklerini ve yerlerini tespit etmek için Hobbs’un da içinde bulunduğu Federal binaya gizlice giren ve orada Hobbs ile karşılaştıktan sonra binayı birbirine katan Shaw önce Tokyo’ya gidip Han’ı öldürmüştür ve Tokyo’dan Toretto’ya gelmiş gibi gözüken bir kargo içine bomba yerleştirerek ekibimizin kalanına da saldırır. Han’ın cenazesinde mezarlığın içinde dolaşan bir araba fark eden Toretto hemen peşine düşer ve bir tünelde yakalar. Burada Deckard Shaw ile kapışırlar. Kavga esnasında Bay Hiçkimse’nin ekibi olaya müdahale eder ve Deckard karışıklıktan faydalanıp kaçar. Bay hiçkimse ise Toretto ve ekibine yeni bir görev verir. Tanrının Gözü isimli bir bilgisayar programını ele geçirmesi istenen ekibimiz Azerbaycan’a gider ve Nijeryalı terörist lideri Jakende’nin rehin tuttuğu Ramsey isimli bilgisayar korsanını kurtarırlar. Bir flash disk içinde saklanan Tanrının Gözü isimli program ise Abu Dabi’de yaşayan bir milyarderin gökdelenin en üst katında tuttuğu süper spor arabanın içinde gizlidir.

Hikayeye Abu Dabi’de devam eden Toretto ve arkadaşlarının nefes kesen kovalamaca dolu Hızlı ve Öfkeli 7 Full HD Türkçe Dublaj izle ve altyazılı filmi izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.