21 Görüntülenme
Karınca Adam 1
7.3 IMDB Puanı

Karınca Adam 1

(Ant-Man)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 1sa 57dk
Yönetmen
Senaryo Edgar Wright, Joe Cornish, Adam McKay
Orijinal adı Ant-Man olan Karınca Adam 1 Ant-Man Full HD 1080p izle isimli Marvel çizgi romanlarından uyarlama bu süper kahraman filmi 2015 yılında vizyona giren bu yapım Marvel filmleri arasında on ikinci sıradadır. Yönetmenliğini Peyton Reed’in yaptığı macera ve aksiyon dolu bu eserin senaristliğini ise Edgar Wright, Joe Cornish ve Adam McKay yapmıştır. 1 Bafta film ödülü adaylığı ile 2 farklı ödül ve 28 adaylığı olan Ant Man 1 Full HD filmi 519 milyon $ hasılat elde etmiştir. Filmin başrollerinde ise Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly ve Anthony Mackie gibi isimler bulunmaktadır.

Marvel sinematik evreninin en sevilen süper kahramanlarından biri olan Karınca Adam 1 izle filminin konusu ise kızına çok bağlı biraz saf ama aynı zamanda sempatik olan hırsızımızın, biyokimya alanında mesleğinin en iyilerinden biri olan biyokimya uzmanı Dr. Hank Pym’in alt atomik partiküller alanında geliştirdiği ve insanlık adına önemli bir buluş olduğuna inandığı bir formül geliştirmesi ve bunu uygun bir kostüm ile birleştirdiği kostümü kullanmak zorunda kalması ile başlayan olayları ele alıyor. Kullanıldığında objelerin boyutlarında değişiklikler yapabilen bu buluş henüz insanlı deneylerde kullanılmadığı sanılsada Dr. Hank Pym yıllar önce kullandığı sır gibi saklanmaktadır. Fakat yeni deneylerde karşılaştığı bir kaza sonucu artık çevresindeki bütün böceklere iletişime geçip onları kontrol edebilmektedir. Hırsızlık konusunda uzman olan Scott Lang’e her ne kadar uygun olmadığını düşünsede inancı tamdır ve akıl hocalığı yaparak Scott’ın içindeki süper kahramanı çıkarmaya çalışır.

Ant-Man 1 Full HD izle ya da Karınca Adam 1 Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle olarak 720p 1080p kalitesinde kesintisiz izleyebileceğiniz filmde kahramanımız Karınca Adam, Doktor Hank Pym’in mirasını korumaya çalışırken kızı Hope van Dyne ile de yakınlaşır. Birlikte Yellowjacket’e karşı olan mücadelesini izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1