King, 1080p Vidy, 1080p Fragman
23 Görüntülenme
Karlar Ülkesi 2
6.8 IMDB Puanı

Karlar Ülkesi 2

(Frozen II)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney
  • Film Süresi 1sa 43dk
Senaryo Jennifer Lee, Allison Schroeder, Kristen Anderson-Lopez
Karlar Ülkesi 2 izle 2019 yılında Chris Buck ve Jennifer Lee yönetmenliğinde 2013 yılında vizyona giren Karlar Ülkesi 1 izle filminin devamı olarak vizyona girmiştir. ABD yapımı bu animasyon filminin karakter seslendirmelerini Kristen Bell, Idina Menzel, Josh Gad ve Jonathan Groff gibi isimler yapmıştır. Karlar Ülkesi izle filmleri serisinin dördüncü filmidir. Ailece izleyebileceğiniz Karlar Ülkesi 2 izle animasyon filminin konusu ise, Agnarr, kızları Elsa ve Anna'ya, dedeleri Kral Runeard'ın Büyülü Orman'la ilgili bir anısını anlatır. Bu hikayede dört element olan Toprak, Ateş, Su ve Hava ruhlarını öfkelendiren bir tartışma çıkar ve sonucunda bu dört ruh ortadan kaybolur. Ruhların ortadan kaybolmasıyla Büyülü Orman'da bir sis bulutu herkesi hapseder ve ormandan tek kaçabilen Agnarr olmuştur.

Elsa Karlar Ülkesi 2 izle filminde Elsa, Anna ve diğer arkadaşları sonbaharın gelişini kutlarken Elsa bir ses duyar ve sese doğru gider ve yanlışlıkla babasının yıllar önce anlattığı hikayedeki toprak, ateş, hava ve su ruhlarını uyandırır. Krallığı terk etmek zorunda kaldıklarında Pabbie gelip işleri düzeltmek için birlikte biz çözüm yolu ararlar. Elsa arkadaşlarını da yanına alarak sesin geldiği Büyülü Orman’a giderler. Ormana girmedleri ile Hava ruhu birden ortaya çıkar ve bir hortum çıkararak herkesi içine alıp sürüklemeye başlarken Elsa onu durdurmak için buzdan bariyerler yapar ve arkadaşlarını kurtarır.

Bir süre sonra yola devam ettikleri sırada bu kezde Ateş ruhu ortaya çıkar ancak Elsa ruhun heyecanlı bir büyülü semender olduğunu fark eder ve onu sakinleştirerek zararsız hale getirir. Daha sonra Elsa, Anna ve Olaf, Kristoff ve Sven'i geride bırakarak kuzeye doğru gitmeye devam ederlerken bir harita bulurlar. Haritayı inceledikten sonra Elsa, arkadaşlarını daha güvenli bir yere gönderir ve yola tek başına devam eder. Elsa filmleri Karlar Ülkesi 2 izle Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak Full HD ve 1080p kalitesinde kesintisiz olarak ailecek, çocuklarınızla birlikte sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Serinin diğer filmleri 1