King, 1080p Vidy, 1080p Fragman
31 Görüntülenme
Marriage Story
7.9 IMDB Puanı

Marriage Story

(Evlilik Hikayesi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Heyday Films
  • Film Süresi 2sa 17dk
Marriage Story Türkçe Dublaj ve Altyazılı 1080p izle filmi senaryosu ve yönetmenliği Noah Baumbach tarafından yapılan ve 2019 yılında vizyona giren ABD ve İngiltere ortak yapımı olan romantik komedi türündeki dram filmleri listesinde yer alan bir filmdir. Marriage Story izle filminin oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson, Adam Driver, Laura Dern, Alan Alda, Ray Liotta, Julie Hagerty ve Merritt Wever isimleri yer almaktadır.

Romantik filmler konusunda oldukça başarılı bir yapım olan Marriage Story full izle
İlerleyen günlerde Charlie oğlu Henry ile kostümlerini giyerek Cadılar Bayramına katılır. Henry, Charlie'ye Nicole'ün Los Angeles'ta yaşamak ve New York'a geri dönmemek istediğini söyler. Kafası karışan Charlie, David Bowie gibi giyinmiş Nicole'ü arar. Charlie onu Los Angeles'a taşınma konusunda sert bir şekilde sorgular ve telefonu yüzüne kapatır, Nicole tekrar onu arar, maillerini karıştırdığını ve Mary ile olan ilişkisini öğrendiğini söyler. Bir süre sonra Charlie, velayet davasında elini güçlendirmek için Bert'in tavsiyesiyle Los Angeles'a taşınır. Charlie avukatı Bert ile birlikte Nora ve Nicole ile bir görüşme ayarlar. Nora, Charlie'nin Nicole'ün Los Angeles'a geri dönme isteklerine saygı duymayı reddettiğini ve Henry'nin annesiyle kalmayı tercih edeceğini söyler. Bert, Charlie'ye New York'taki ikametinden tamamen vazgeçmesini tavsiye etmesi üzerine Charlie çok sinirlenir ver Berti kovar ve bel altı çalışmak için onu teşvik eden avukat Jay Moratta ile tekrar görüşerek onunla çalışmaya devam eder. Olaylar mahkemeye taşındıktan sonra Nora, Charlie'nin geçmişte Nicole’ü aldatmasını ve ilgisizliğini öne sürerken, Jay, Nicole'ün tam bir alkolik olduğunu ve Charlie'nin kişisel alanı olan maillerini hacklemesiyle ilgili suçlamalar yapar.

Dram filmleri hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken ve oldukça ses getiren Marriage Story full hd ve 1080p izle kalitesindeki filmi türkçe altyazılı ve türkçe dublaj izle dil seçenekleri ile kesintisiz olarak donmadan bedava keyifle izleyebilirsiniz.