Örümcek Adam Eve Dönüş Yok

30 Görüntülenme
Örümcek Adam Eve Dönüş Yok

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok

(Spider-Man: No Way Home)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filmi Marvel çizgi romanlarının beyaz perdeye uyarlanan ve en sevilen karakteri olan Örümcek Adam filmleri yeni serisinin üçüncü filmi olan Spider-Man: No Way Home full hd izle türkçe adıyla >strong>Örümcek Adam Eve Dönüş Yok 1080p izle filmi 17 Aralık 2021 tarihinde Jon Watts yönetmenliğinde vizyona girecektir. Spider Man hayranlarının merakla beklediği yeni serisinin son filmi Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filminin oyuncu kadrosunda ise Yenilmezler ekibinin ve yeni serinin genç oyuncusu Tom Holland, Doktor Strange karakterini canlandıran Benedict Cumberbatch, MJ karakterini canlandıran Zendaya, May hala rolünde Marisa Tomei, Betty Brant rolünde Angourie Rice, önceki Marvel filmlerinden tanıdığımız Happy Hogan, Strange’in yardımcısı Wong rolünde Benedict Wong ve Jamie Foxx, J.K. Simmons, Alfred Molina gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Marvel Sinematik Evreninin yirmi yedinci filmi olma özelliğini taşıyan, 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanan ve çekimlerine 2020 yılının Ekim ayında başlanan Örümcek Adam Eve Dönüş Yok filminin konusu ise şöyle, Örümcek Adam Evden Uzakta filminde olan olaylardan sonra kimliği açığa çıkan Peter Parker’ın hayatı tehlikededir. Kimliğinin ifşa olmasının ardından işleri yoluna sokmaya çalışan ama gittikçe içinden çıkılmaz bir hale sokan Peter Parker iyi niyetle Doktor Strange’den yardım ister ancak işler onun sandığı kadar kolay olmaz ve bir anda her şey alt üst olur. Peter’ın Doktor Strange’den yardım istemesi ile başlayan olaylar zinciri yüzünden yeni bir düşmanın ortaya çıkması için bir kapı açılmıştır. Spider-Man yani Peter Parker’ın boyunu aşan bu yeni düşman ise Sinister Six çetesinden başkası değildir.

Senaryosunu Steve Ditko, Stan Lee ve Chris McKenna imzası bulunan Örümcek-Adam Eve Dönüş Yok Türkçe Altyazılı izle ve türkçe dublaj izle dil seçeneği ile full hd ve 1080p izle kalitesinde Örümcek Adam ve Doktor Strange’in Sinister Six’e karşı verdikleri bu amansız mücadeleyi vizyona girdikten hemen sonra ücretsiz olarak kesintisiz bir şekilde donmadan sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. imdb

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum