25 Görüntülenme
The Godfather 3
7.6 IMDB Puanı

The Godfather 3

(The Godfather: Part III )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 2sa 42dk
Senaryo Mario Puzo, Francis Ford Coppola
Mafya filmlerinin en sevilen serisi Baba izle filmlerinin üçüncüsü olan The Godfather 3 Full HD 1080p izle filmi Francis Ford Coppola yönetmenliğinde 1990 yılında vizyona girmiştir. Senaryosunu filmle aynı ismi taşıyan romanından uyarlanan Mario Puzo ve Francis Ford Coppola yazmıştır. 7 oscar adaylığı ile 4 farklı ödül ve 12 adaylık ile 136 milyon $ hasılat elde eden filmin oyuncu kadrosunda Al Pacino, Andy Garcia, Talia Shire, Diane Keaton ve Eli Wallach gibi isimler bulunuyor.

The Godfather 3 türkçe dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle filminin konusu ise, artık ulaşılması zor bir güce kavuşan Michael Corleone, kardeşi Fredo’nun infaz edilmesini emrettiği için suçluluk duygusuyla başa çıkmaya çalışır. Çeşitli yardım kuruluşlarına milyon dolarlar bağışlayan Corleone Amerika’da ünlü bir işadamı olarak algılanmaktadır. Michael onuruna düzenlenen bir resepsiyonda yıllar önce öldürülen kardeşi Sonny’nin gayri meşru oğlu Vincent Mancini ortaya çıkar. Vincent ile Joey Zasa arasında bir anlaşmazlık vardır ve Zasa ile arasında yaşanan kavgadan sonra Michael’in dikkatini çeken Vincent’ın aile işlerine dahil olmasını kabul eder. Büyük patronların yer aldığı bir toplantıya helikopterli bir saldırı gerçekleştirilir. Çoğu patron ölürken Michael ve Vincent kurtulur. Saldırıdan sorumlu tuttukları Zasa’ya operasyon yapma izni verilen Vincent, Zasa’yı öldürür. Michael’in oğlu Anthony’nin Sicilya’da düzenlenen operasına katıldıkları sırada Corleone bütün düşmanlarını ortadan kaldırır. Ancak opera gecesinin sonunda kiralık katil tarafından açılan ateş sonucu Michael ve kızı Mary vurulur. Mary olay yerinde ölürken Michael omuzundan yaralanmıştır.

Mafya ve suç konulu filmlerin en sevilen serisi Baba filmleri nam-ı diğer The Godfather serisi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak Full HD ve 1080p kalitesinde kesintisiz olarak serinin son The Godfather 3 izle filmini izlerken keyifli vakit geçirmenizi dileriz.
Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın