Türkçe Dublaj Altyazılı Moly Vidy Fragman
8 Görüntülenme
Yenilmez 3
7.4 IMDB Puanı

Yenilmez 3

(Undisputed III: Redemption)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Millennium Films
  • Film Süresi 1sa 36dk
En iyi dövüş filmleri arasında yer alan Yenilmez 3 izle - Undisputed III: Redemption izle filmi Isaac Florentine yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Savunma sanatları ile ilgilenen ve aksiyon filmleri hayranlarının beğenerek izlediği Yenilmez filmleri serisinin üçüncü filmi olan Yenilmez 3 full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Scott Adkins, Mykel Shannon Jenkins, Mark Ivanir, Hristo Shopov gibi oyuncular yer almaktadır. 2010 yılında vizyona giren Yuri Boyka’nın hapishanedeki hayatını anlatan filmin senaryosu ise David N. White’a aittir.

Yenilmez 3 altyazılı izle filminin konusu ise şöyle, Yuri Boyka’nın hapishanedeki günleri Chambers yenilgisinden sonra zorlu geçmektedir. Kırık dizi ile bir daha dövüşmeyen Boyka hapishanede artık popüler değildir ve temizlik işleri yapmaktadır. Gaga ise işleri büyütmüş ve dünyanın en iyi hapishanelerinden dövüşçüleri toplayarak bir turnuva düzenler ve kazanana özgürlüğü verilmektedir. Boyka ise yeni turnuvadan haberdar olur ve tekrar eğitimlere başlar. Turnuvaya katılma isteği reddedilince hırs yapar ve hapishane şampiyonuna bir kova su fırlatarak ona meydan okur. Daha sonra dövüşmelerine izin verilir ve Boyka’nın şampiyonu yenmesi kısa sürer. Bu sonuç onu Gürcistan’daki turnuvaya gitmesine yardım eder.

Boyko Gürcistan’daki hapishaneye nakledilir ve diğer dövüşçüler ile karşılaşır. Bu dövüşçülere günde 1 saat antrenman yapma şansı verilir ve her gün ağır işlerde çalıştırılırlar ancak Kolombiyalı favori bir mahkum krallar gibi takılmaktadır. Ayrıca steroid kullanmasına da izin verilir. Turnuva başladığında ise kaybeden mahkumlar hapishanelerine geri döneceklerini zannederler ancak yola öldürülürler. Turnuva devam ederken Yuri Boyka ve ABD’li dövüşçü dost olurlar ce ilerlemeye devam ederler. Ancak turnuvayı düzenleyen iş adamları onların kazanmasını engellemek için elinden geleni yaparlar ve Gaga dahil olmak üzere hepsine Kolombiyalı üzerine bahis yapmalarını söylerler.

Hapishanede dönen oyunu fark eden Boyka ve Turbo bu oyunu bozmak için sıkı çalışmaya başlar. Ancak bu kez gardiyanlar turboyu döver ve güçten düşürürler. Boyka onun dövüşmesini istemez ve kaçması için plan yaparlar. Taş ocağında çalıştıkları sırada kavga eder gibi yaparlar ve ortalık karışınca Turbo ormana doğru kaçmayı başarır. Boyka ise hapishaneye geri götürülür. Bu kez Gaga ile tartışır ve desteği kaybettiği söylenir. Boyka ise Kolombiyalıyı yenmekte kararlıdır. Dövüş başladığında ise Boyka her ne kadar dayansa da sakat olan bacağı ona engel olmaya devam eder. Dolor ise bunu fark ederek bacağına çalışır. Ancak yere düştüğünde eski günlerini hatırlayınca ayağa kalkar ve Dolor’un bacağını kırarak dövüşü bitirir. Dövüş filmleri severlerin izlemesi gereken serilerden biri olan Yenilmez serisinin üçüncü filmi Yenilmez 3 izle türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitesinde sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın