9 Görüntülenme
Yırtıcı Kuşlar
6.1 IMDB Puanı

Yırtıcı Kuşlar

(Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DC Entertainment
  • Film Süresi 1sa 49dk
Yönetmen
Senaryo Chuck Dixon, Jordan B. Gorfinkel, Christina Hodson
Harley Quinn: Birds of Prey - Yırtıcı Kuşlar izle yada orijinal adıyla Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn izle filmi DC Comics’in 2020 yılında Suicide Squad izle filminin devamı olarak Cathy Yan yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Harley Quinn izle filminin senaryosu ize Chuck Dixon ve Christina Hodson’a aittir. Birds of Prey izle filminin oyuncu kadrosunda ise Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez, Chris Messina, Ella Jay Basco, Ali Wong ve Ewan McGregor gibi isimler yer almaktadır.

Yırtıcı Kuşlar izle filminin konusu ise Suicide Squad izle filminde yaşanan olaylardan sonra Joker ve Harley Quinn ayrılmıştır ve Joker, Harley’i savunmasız bir şekilde Gotham şehrinin sokaklarına bırakmıştır. Joker ile ilişkisinden sonra kendisini kaybeden Harley, Gorham’ın başka bir suçlusu olan Roman Sionis'un barında sarhoş olup olay çıkarır ve sonrasında Dinah Lance ile tanışır. Bir kaç gün sonra Harley, Joker ile ilişkilerinin bittiğini bir fabrikayı havaya uçurarak herkese ilan eder. Gotham şehri Dedektifi Renee Montoya ise bir dizi mafya cinayetini araştırırken patlayan fabrikada Harley Quinn izle kolyesini bulur ve Joker’siz Harley’in savunmasız olduğunu düşünür ve Dinah’a ajanlık yapması için teklif yapar ancak Dinah bu teklifi kabul etmez.

Acımasız suç örgütü lideri Sionis ise adamlarını bir elması alması için yollar ancak elması aldıktan sonra genç hırsız Cassandra’ya elması kaptırırlar. Montoya’dan kaç Harley Quinn ise Sionis’in adamları tarafından kaçırılır. Cassandra’nın tutuklanması ile Dinah elmas ile ilgili olarak Montoya’yı uyarır. Sionis ise Harley’i polis merkezine girip elması çalması için kullanır ve Harley görkemli bir baskınla polis merkezine girerek Cassandra'yı kaçırır. Daha sonra Harley ve Cassandra arasında bir yakınlaşma olur. Harley Quinn Yırtıcı kuşlar yada Birds of Prey izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak sitemizden bedava keyifle izleyebilirsiniz. imdb